Победа за Берое - кой, ако не Камбуров?

понеделник, 22 октомври 2018 г. | Прочетена: 42955
Славия - Берое, Мартин Камбуров

Ветеранът с два гола за успеха над Витоша

Берое измъкна много трудна, но ценна победа при гостуването си на Витоша Бистрица. Старозагорци направиха пълен обрат и спечелиха с 2:1.

Двубоят на стадион "Витоша" започна равностойно, а в първите минути липсваха голови положения пред двете врати.

В 18-ата минута Витоша (Бистрица) поведе в резултата с гол на капитана Четин Садула в 18-ата минута. Полузащитникът се възползва от неразчетено действие на Милен Желев, който не успя да изчисти подаване на Стефан Христов.

Топката се озова в Садула, който излезе очи в очи с Душан Перниш и преодоля стража на гостите.

В 37-ата минута Мартин Камбуров върна равенството в мача, възползвайки се от страхотно извеждащо подаване на Владимир Гаджев.

Нападателят на Берое се озова зад гърба на защитата на "тигрите" и стреля силно, а силният му, въпреки че бе париран първоначално от Християн Василев, влезе във вратата на домакините.

Витоша не успя да устиска равенството. И пак Камбуров!Голаджията се превърна в герой за своя тима в 88-ата минута, когато сътвори пълния обрат.