ЦСКА и Левски продължават напред за Купата

вторник, 18 декември 2018 г. | Прочетена: 43585
ЦСКА, волейбол

Финалният турнир за Купата на България е в средата на януари в Пазарджик

ЦСКА се класира за финалния турнир от Купата на България по волейбол при мъжете. В среща от четвърти кръг на надпреварата "червените" победиха като гости тима на Арда с 3:0 (26, 16, 13).

Първата част бе най-интересна. "Армейците" все пак успяха да откраднат гейма с 28:26. Вторият започна с аванс от 6:1 за домакините, но след това гостите поеха инициативата и контролираха мача до неговия край.

Волейболистите на Левски отнесоха бургаския Дея Спорт с 3:0 (25:18, 25:13, 25:19) в мач от 4-ия кръг на Купата на България, който се игра в столичната зала “Универсиада”.

41-годишният старши треньор Владо Николов отново поведе нападението на “сините” към победа.

Левски доминира по време на целия двубой и не даде шанс на бургазлии да спечелят дори гейм.

Финалният турнир за Купата на България е в средата на януари в Пазарджик.