Арсенал разгроми Галатасарай, Рамзи с феноменален гол (ВИДЕО)

сряда, 10 декември 2014 г. | Прочетена: 3209539
Галатасарай - Арсенал

Борусия Дортмунд и Андерлехт врътнаха 1:1 в Германия

Арсенал постигна впечетляваща победа с 4:1 при гостуването си на Галатасарай в последен мач от груповата фаза на Шампионска лига.

"Артилеристите" стартираха ударно срещата и още във 2-та минута Лукас Подолски откри резултата. Само девет по-късно Арън Рамзи удвои.

В 29-та минута резултатът стана класически в полза на английския тим. Арън Рамзи вкара феноменален гол, след като от 30 метра стреля от въздуха и разпечата вратата на Болат. До почивката последваха един куп пропуски, а през второто полувреме Венгер направи две смени и тимът му свали оборотите.

Към края на мача Уесли Снайдер върна един гол от фаул, но в допълнителното време Подолски вкара своя втори гол за крайното 4:1.

Въпреки успеха Арсенал остава на второ място, защото в другия мач Борусия Дортмунд направи 1:1 срещу Андерлехт.

Галатасарай - Арсенал 1:4
0:1 Подолски 2