Вижте кога и къде ще гледаме решителните битки от "А" група

вторник, 14 април 2015 г. | Прочетена: 2368588
Автор:
ЦСКА - Лудогорец
ЦСКА - Лудогорец
Принт Свали PDF
- Аа +

Спортно-техническата комисия при БФС утвърди програмата от 28-ия до 30-ия кръг на първенството.

Очакваме програмата за последните два кръга. Тогава мачовете трябва да се играят по едно и също време, когато имат пряко отношение за определяне участниците в европейските турнири и изпадащите отбори.


БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно-техническа комисия

Решение - 14.04.2015г.

 

            Утвърждава на програмата на  „А” ФГ – от ХХVІІІ-ми до ХХХ-ти кръг както следва:

м.Май

ХХVІІІ кръг /6/ плейоф

01.05/петък/

Берое СЗ

-

ЦСКА                    

18.00

Диема спорт

02.05/събота/

Марек

-

Черно море Вн

17.30

Диема спорт

02.05/събота/

Локомотив Пд     

-

Славия

20.00

Диема спорт

03.05/неделя/

Ботев Пд

-

Лудогорец Рз

15.15

Диема спорт

03.05/неделя/

Литекс

-

Локомотив Сф

20.00

Диема

04.05/понеделник/

Хасково

-

Левски

18.00

Диема спорт

 

 

05.05/вторник/

  ШЛ – 1/2 финали първи срещи

06.05/сряда/

  ШЛ – 1/2 финали първи срещи

07.05/четвърт./

  Лига Европа – 1/2 финали първи срещи

 

 

ХХІХ кръг /7/ плейоф

08.05/петък/

Славия

-

Марек

17.30

Диема спорт

08.05/петък/

Литекс

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

09.05/събота/

Черно море Вн

-

Левски

17.30

Диема спорт

09.05/събота/

ЦСКА                    

-

Лудогорец Рз

20.00

Диема спорт

10.05/неделя/

Локомотив Пд     

-

Хасково

20.00

Диема

11.05/понеделник/

Локомотив Сф

-

Берое СЗ

17.30

Диема спорт

 

 

12.05/вторник/

  ШЛ – 1/2 финали реванши

13.05/сряда/

  ШЛ – 1/2 финали реванши

14.05/четвърт./

  Лига Европа – 1/2 финали реванши

 

 

ХХХ кръг /8/ плейоф

15.05/петък/

Лудогорец Рз

-

Локомотив Сф

19.00

Диема спорт

16.05/събота/

Ботев Пд

-

ЦСКА                    

17.30

Диема спорт

16.05/събота/

Левски

-

Славия

20.00

Диема спорт

17.05/неделя/

Марек

-

Локомотив Пд     

15.15

Диема

18.05/понеделник/

Хасково

-

Черно море Вн

17.30

Диема спорт

20.05/сряда/

Берое СЗ

-

Литекс

19.00

Диема спорт

 

        

Утвърждава на програмата на  „Б” ФГ – от ХХVІ-ти до ХХVІІІ-ми кръг както следва:

 

ХХVІ кръг 18,00 часа

01.05/петък/

Созопол

-

Верея СЗ

 

 

 

Черноморец Бс

-

Банско

 

 

02.05/събота/

Пирин Бл

-

Ботев Вр

 

 

 

Локомотив Мз

-

Септември Сим

 

 

 

Пирин Рз

-

Монтана

 

 

 

Ботев Гъл.

-

Бургас

 

 

Почиват

Локомотив ГО

и

Добруджа

 

 

 

 

ХХVІІ кръг 18,00 часа

27.03/петък/

Бургас

-

Пирин Рз

1 : 1

 

09.05/събота/

Ботев Гъл.

-

Созопол

 

 

 

Монтана

-

 Локомотив Мз

 

 

 

Септември Сим

-

Локомотив ГО

 

 

 

Добруджа

-

Черноморец Бс

 

 

 

Банско

-

Верея СЗ

 

 

Почиват

Ботев Вр

и

Пирин Бл

 

 

 

 

ХХVІІІ кръг 18,00 часа

27.03/петък/

Черноморец Бс

-

Ботев Вр

1 : 0

 

16.05/събота/

Верея СЗ

-

Добруджа

 

 

 

Пирин Бл

-

Септември Сим

 

 

 

Локомотив ГО

-

Монтана

 

 

 

Локомотив Мз

-

Бургас

 

 

 

Пирин Рз

-

Ботев Гъл.

 

 

20.05/сряда/

Созопол

-

Банско

 

 

 

 

 

  • БФС си запазва правото на промени в програмата
  • Програмата от ХХVІІІ до ХХХ кръг включително на „А” ФГ е съгласувана с БПФЛ и Футбол Про Медиа.
  • Програмата за ХХХІ-ви и ХХХІІ-ри кръг на „А” ФГ и ХХІХ и ХХХ-ти кръг на „Б” ФГ  ще бъде обявени допълнително с цел спазване на чл.44 от Наредбата за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС сезон 2014/2015.