Перфектният Салах и Фиорентина шокираха Юве в Торино (ВИДЕО)

четвъртък, 5 март 2015 г. | Прочетена: 2879377
Мохамед Салах

Фиорентина е на път да хвърли бомбата за Купата на Италия. В първи полуфинален мач от надпреварата "Ла Виола" победи с 2:1 големия фаворит Ювентус насред Торино.

Ювентус - Фиорентина 1:2
Ювентус - Фиорентина  1:2

”Виолетовите” изиграха отличен двубой, а над всички отново беше взетият под наем от Челси Мохамед Салах, който вкара и двата гола за тима си, и който откакто е в клуба от Флоренция, вкарва гол след гол, и се представя на невероятна висота.

Точен за Юве бе Йоренте, който изравни в 24-ата минута, след като Салах откри сметката си в 11-ата. В началото на втората част, в 56-ата минута, националът на Египет вкараха втория си гол в мача, а до края "госпожата" не успя да преодолее блестящия тази вечер тим на Фиорентина.

Масимилиано Алегри заложи на част от резервните си футболисти, но това едва ли е оправдание за шампионите.

Реваншът е на 7 април на стадион „Артемио Франки”, а крайният победител ще се изправи срещу Лацио или Наполи, които в първата среща, играна на стадион „Олимпико”, завършиха 1:1.

Ювентус – Фиорентина 1:2