Лудогорец победи с лекота в първия мач без Дерменджиев (ВИДЕО)

събота, 12 август 2017 г. | Прочетена: 10787
Лудогорец, Внадерсон, Кафу, Марселиньо, Дяков

Шампионите се наложиха над Верея с 3:1

Лудогорец победи Верея Стара Загора с 3:1 като домакин в мач от 5-тия кръг на Първа лига.

ВИЖТЕ ВИДЕО ОТ МАЧА ТУК!

Двубоят бе първи за разградчани, след напускането на Георги Дерменджиев. Отборът бе воден от временния треньор Петко Петков. "Орлите" ще бъдат поети от Димитър Димитров - Херо.

Румънският нападател Клаудиу Кешерю вкара два гола в рамиките на 6 минути. Най-напред той бе оставен непокрит в наказателното поле в 25-ата минута и с удар с глава откри, а след 6 минути заби второ попадение.

Верея намали резултата в края на първото полувреме. Тогава Георги Андонов получи пас от Елиаш, преодоля Натанаел и прониза Дос Сантос.

Малко след началото на втората част Кешерю намери Абел Анисе, който от въздуха стреля по страхотен начини не остави шансове на Аргилашки за крайното 3:1 с гол красавец.

Официален дебют с екипа на разградчани направи а Яцек Гуралски, който влезе като резерва.

Шампионите вече се изкачи на второ място с 10 точки, но и мач по-малко от лидера Черно море, който има 11. Верея е на четвърто място със 7 точки.

ЛУДОГОРЕЦ: 33.Ренан дос Сантос, 32.Игор Пластун, 55.Георги Терзиев, 6.Натанаел, 4.Сисиньо, 10.Густаво Кампаняро (77-8.Лукас Саша), 88.Вандерсон, 12.Абел Анисе, 18.Светослав Дяков (85-44.Яцек Горалски), 93.Върджил Мисиджан (72-92.Джоди Лукоки), 28.Клаудиу Кешерю
Треньор: Петко Петков

ВЕРЕЯ: 12.Георги Аргилашки, 21.Здравко Илиев, 33.Мирослав Енчев, 4.Селим Бен Джемия, 15.Костадин Слаев, 20.Венцислав Бенгюзов, 89.Илиян Йорданов (80-16.Петър Витанов), 10.Елиаш (62-14.Еркебулан Нургалиев), 14.Георги Андонов, 17.Валери Домовчийски(75-18.Янислав Иванов), 8.Осман Балде

Треньор: Илиан Илиев