Левски разгроми ЦСКА, "червените" се оплакват от съдията (ВИДЕО)

сряда, 13 септември 2017 г. | Прочетена: 184429
ЦСКА - Левски, Ю15

"Армейците" претендират, че в пети мач не са получили дузпа

ЦСКА U15 отстъпи на Левски с 1:4. Двубоят се игра на базата в Панчарево.

В пети мач на "червените" юноши през последните пет дни главният съдия не остана незабелязан след някои свои осъждания.

В 22-та минута при 0:0 реферът не отсъди очевадна дузпа, след като Мартин Смоленски беше спънат в наказателното поле, а в ответната атака топката излезе в аут, но беше отсъден корнер, след който гостите поведоха в резултата. В третата минута на добавеното време сините удвоиха преднината си.

Армейците излязоха пределно амбицирани за обрат през вторите 35 минути. Резултатът беше намален след само 4 минути игра от Цветомир Цанев, когато той се разписа с глава. Минута по-късно Мартин Смоленски стреля, но не успя да изравни, след като топката мина на сантиметри от гредата. В 49-та минута сините вкараха за 1:3. Момчетата на Христо Марашлиев продължиха да атакуват и да създават положения пред противниковата врата. Топката обаче така и не влезе за втори път във вратата на Левски след добри намеси на техния вратар. В продължението на срещата беше оформен крайният резултат, пише cska.bg.