Програма

Дата Час Отбори
14.07.2017 20:00 Славия - ЦСКА-София
15.07.2017 20:00 Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград)
15.07.2017 20:00 Септември (София) - Дунав
15.07.2017 20:00 Берое - Верея (Стара Загора)
15.07.2017 20:00 Черно море - Витоша (Бистрица)
15.07.2017 20:00 Етър - Локомотив (Пловдив)
16.07.2017 20:00 Левски - Лудогорец

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Берое 0 0
2 Верея (Стара Загора) 0 0
3 Дунав 0 0
4 Септември (София) 0 0
5 Лудогорец 0 0
6 Витоша (Бистрица) 0 0

Програма

Дата Час Отбори
22.07.2017 00:00 Ботев (Враца) - Марица (Пловдив)
22.07.2017 00:00 Лудогорец 2 - Локомотив (София)
22.07.2017 00:00 Ботев (Гълъбово) - Нефтохимик Бургас 1962
22.07.2017 00:00 Созопол - Черноморец (Балчик)
22.07.2017 00:00 ФК Царско село 2015 - Несебър
22.07.2017 00:00 Локомотив (Горна Оряховица) - ОФК Поморие
22.07.2017 00:00 Литекс - Струмска слава (Радомир)
22.07.2017 00:00 Оборище (Панагюрище) - Монтана

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Литекс 0 0
2 ОФК Поморие 0 0
3 Лудогорец 2 0 0
4 Нефтохимик Бургас 1962 0 0
5 Оборище (Панагюрище) 0 0
6 Локомотив (Горна Оряховица) 0 0

Програма

Дата Час Отбори

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Реал Мадрид 38 93
2 Барселона 38 90
3 Атлетико Мадрид 38 78
4 Севиля 38 72
5 Виляреал 38 67
6 Реал Сосиедад 38 64

Програма

Дата Час Отбори

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Байерн (Мюнхен) 34 82
2 РБ (Лайпциг) 34 67
3 Борусия (Дортмунд) 34 64
4 Хофенхайм 34 62
5 Кьолн 34 49
6 Херта (Берлин) 34 49

Програма

Дата Час Отбори

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Ювентус 38 91
2 Рома 38 87
3 Наполи 38 86
4 Аталанта 38 72
5 Лацио 38 70
6 Милан 38 63

Програма

Дата Час Отбори

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Монако 38 95
2 Пари Сен Жермен 38 87
3 Ница 38 78
4 Олимпик Марсилия 38 62
5 Лион 36 61
6 Бордо 38 59

Програма

Дата Час Отбори

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Зенит 0 0
2 Динамо (Москва) 0 0
3 СКА-Хабаровск 0 0
4 Тосно 0 0
5 Уфа 0 0
6 Арсенал (Тула) 0 0

Програма

Дата Час Отбори
12.08.2017 17:00 Уотфорд - Ливърпул
12.08.2017 17:00 Саутхамптън - Суонзи
12.08.2017 17:00 Нюкасъл - Тотнъм
12.08.2017 17:00 Манчестър Юнайтед - Уест Хам
12.08.2017 17:00 Евертън - Стоук Сити
12.08.2017 17:00 Кристъл Палас - Хъдърсфийлд
12.08.2017 17:00 Челси - Бърнли
12.08.2017 17:00 Брайтън - Манчестър Сити
12.08.2017 17:00 Арсенал - Лестър
12.08.2017 17:00 Уест Бромич - Борнемут

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Черноморец (Балчик) 29 79
2 Добруджа 29 69
3 Суворово 27 47
4 Калиакра 29 43
5 Ботев (Нови Пазар) 29 38
6 Локомотив (Русе) 27 35

Програма

Дата Час Отбори
16.07.2017 17:00 Ахмат - Амкар
16.07.2017 17:00 Урал - Ростов
16.07.2017 17:00 Спартак (Москва) - Динамо (Москва)
16.07.2017 17:00 Тосно - Уфа
16.07.2017 17:00 Рубин - Краснодар
16.07.2017 17:00 СКА-Хабаровск - Зенит
16.07.2017 17:00 Локомотив (Москва) - Арсенал (Тула)
16.07.2017 17:00 Анжи - ЦСКА (Москва)

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Литекс 27 74
2 Кариана (Ерден) 28 67
3 Севлиево 27 57
4 Левски 2007 (Левски) 27 54
5 Вихър (Славяново) 27 50
6 Бдин (Видин) 27 49

Програма

Дата Час Отбори
25.06.2017 01:00 Сантос - Спорт Ресифе
25.06.2017 17:00 Васко да Гама - Атлетико Гоянензе
25.06.2017 22:00 Понте Прета - Палмейрас
25.06.2017 22:00 Гремио - Коринтианс
25.06.2017 22:00 Атлетико Паранаензе - Витория БА
25.06.2017 22:00 Крузейро - Коритиба
25.06.2017 22:00 Сао Пауло - Флуминензе
26.06.2017 00:30 Баия - Фламенго
26.06.2017 01:00 Чапекоензе - Атлетико Минейро
27.06.2017 02:00 Ботафого - Авай

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Загорец (Нова Загора) 34 84
2 Марица (Пловдив) 34 78
3 Карнобат 34 73
4 Розова долина (Казанлък) 34 64
5 Атлетик (Куклен) 34 53
6 Борислав 2009 (Първомай) 34 50

Програма

Дата Час Отбори
11.06.2017 23:00 Нюелс Олд Бойс - Годой Крус
11.06.2017 23:00 Атлетико Рафаела - Сармиенто
11.06.2017 23:00 Алдосиви - Олимпо
11.06.2017 23:00 Велес Сарсфийлд - Темперлей
11.06.2017 23:00 КА Патронато Парана - Атлетико Тукуман
11.06.2017 23:00 Колон - Ривър Плейт
11.06.2017 23:00 Уракан - Белграно
11.06.2017 23:00 Банфийлд - Расинг Клуб
11.06.2017 23:00 КА Талерес - Сан Лоренцо
11.06.2017 23:00 Естудиантес - Килмес
11.06.2017 23:00 Индепендиенте - Ланус
11.06.2017 23:00 Арсенал Саранди - Тигре
11.06.2017 23:00 Бока Хуниорс - Унион Санта Фе
11.06.2017 23:00 Сан Мартин Сан Хуан - Росарио Сентрал
24.06.2017 22:00 Дефенса и Хустисия - Химнасия Ла Плата

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Струмска слава (Радомир) 34 78
2 Септември (Симитли) 34 72
3 Миньор (Перник) 34 68
4 Сливнишки герой 34 59
5 Беласица 34 59
6 Хебър (Пазарджик) 34 58

Програма

Дата Час Отбори

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 ЦСКА 30 73
2 Славия (София) 30 67
3 Лудогорец 30 64
4 Ботев (Пловдив) 30 61
5 Левски 30 60
6 Септември (София) 30 56

Програма

Дата Час Отбори

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Лудогорец 30 80
2 Черно море 30 67
3 Септември (София) 30 64
4 ЦСКА 30 57
5 Ботев (Пловдив) 31 50
6 Левски 30 47

Темата за ЦСКА отново разпали страстите в студиото на Livesport.bg

преди 1 ден 

Коментари още от Коментари

Сагата с ЦСКА официално ще завърши в понеделник

преди 5 часа и 53 мин. 

Бившият играч на ЦСКА с доста култово интервю

5.06.2017 г. 

Фен Зона още от Фен Зона

България приема финалните серии на Гран При след борба с ОАЕ и Катар

преди 10 часа и 30 мин. 

Последни новини

ТОП за деня

Предложението ни за двойници
Християна Тодорова
Християна Тодорова
vs
Ларис
Ларис