Програма

ДатаЧасОтбори
28.05.201718:30ЦСКА-София - Левски
28.05.201721:00Локомотив (Пловдив) - Дунав
28.05.201721:00Черно море - Лудогорец
приключил1:1Монтана - Локомотив (Горна Оряховица)
приключил0:1Нефтохимик Бургас 1962 - Славия
29.05.201717:30Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана
29.05.201720:00Славия - Нефтохимик Бургас 1962

Класиране

#ОтборСрещи Точки
1Лудогорец3480
2ЦСКА-София3464
3Левски3462
4Локомотив (Пловдив)3449
5Дунав3449
6Черно море3446

Програма

ДатаЧасОтбори
28.05.201718:00Кариана (Ерден) - Севлиево
28.05.201718:00Мизия (Кнежа) - Левски 2007 (Левски)
28.05.201718:00Трявна - Партизан (Червен бряг)
28.05.201718:00Ком (Берковица) - Бдин (Видин)
28.05.201718:00Павликени - Академик (Свищов)
28.05.201718:00Вихър (Славяново) - Литекс
28.05.201718:00Ювентус (Малчика) - Янтра (Габрово)

Класиране

#ОтборСрещи Точки
1Етър3061
2Септември (София)3059
3Витоша (Бистрица)3053
4Созопол3050
5ФК Царско село 20153048
6Локомотив (София)3047

    Програма

    ДатаЧасОтбори
    28.05.201717:00Рапид (Виена) - Санкт Пьолтен
    28.05.201717:00Волфсбергер - Щурм (Грац)
    28.05.201717:00Рийд - Матерсбург
    28.05.201717:00РБ Залцбург - Алтах
    28.05.201717:00Адмира Вакер - Аустрия (Виена)

    Класиране

    #ОтборСрещи Точки
    1Челси3893
    2Тотнъм3886
    3Манчестър Сити3878
    4Ливърпул3876
    5Арсенал3875
    6Манчестър Юнайтед3869

      Програма

      ДатаЧасОтбори
      03.06.201720:30КС Газ Метан Медиас - Поли (Тимишоара)
      03.06.201720:30Ботошани - Пандури
      03.06.201720:30Волунтари - Конкордия Чиайна
      03.06.201720:30Търгу Муреш - Студентеск (Яш)

      Класиране

      #ОтборСрещи Точки
      1Реал Мадрид3893
      2Барселона3890
      3Атлетико Мадрид3878
      4Севиля3872
      5Виляреал3867
      6Реал Сосиедад3864

        Програма

        ДатаЧасОтбори
        приключил3:2Васко да Гама - Флуминензе
        приключил2:0Сао Пауло - Палмейрас
        приключил0:1Витория БА - Коритиба
        28.05.201717:00Атлетико Минейро - Понте Прета
        28.05.201722:00Сантос - Крузейро
        28.05.201722:00Атлетико Паранаензе - Фламенго
        28.05.201722:00Атлетико Гоянензе - Коринтианс
        29.05.201701:00Спорт Ресифе - Гремио
        29.05.201701:00Ботафого - Баия
        30.05.201702:00Чапекоензе - Авай

        Класиране

        #ОтборСрещи Точки
        1Байерн (Мюнхен)3482
        2РБ (Лайпциг)3467
        3Борусия (Дортмунд)3464
        4Хофенхайм3462
        5Кьолн3449
        6Херта (Берлин)3449

          Програма

          ДатаЧасОтбори
          21.05.201723:00Арсенал Саранди - Ланус
          21.05.201723:00Ривър Плейт - Росарио Сентрал
          21.05.201723:00Атлетико Рафаела - Белграно
          21.05.201723:00Естудиантес - Унион Санта Фе
          21.05.201723:00КА Талерес - Атлетико Тукуман
          21.05.201723:00Дефенса и Хустисия - Тигре
          21.05.201723:00КА Патронато Парана - Годой Крус
          21.05.201723:00Велес Сарсфийлд - Килмес
          приключил0:0Алдосиви - Индепендиенте
          приключил1:2Колон - Химнасия Ла Плата
          приключил3:1Банфийлд - Темперлей
          приключил3:2Нюелс Олд Бойс - Олимпо
          приключил4:2Сан Мартин Сан Хуан - Сармиенто
          приключил1:1Уракан - Бока Хуниорс
          приключил2:1Расинг Клуб - Сан Лоренцо

          Класиране

          #ОтборСрещи Точки
          1Ювентус3891
          2Рома3784
          3Наполи3783
          4Аталанта3872
          5Лацио3770
          6Милан3763

            Програма

            ДатаЧасОтбори
            приключил1:0Уеска - Луго
            приключил1:0Валядолид - Хетафе
            приключил3:3Севиля Атлетико - Кадис
            приключил2:0Алмерия - Мирандес
            28.05.201719:00Сарагоса - Райо Валекано
            28.05.201719:00Кордоба - Овиедо
            28.05.201719:00Майорка - Нумансия
            28.05.201719:00Алкоркон - Тенерифе
            28.05.201719:00Химнастик - Жирона

            Класиране

            #ОтборСрещи Точки
            1Монако3895
            2Пари Сен Жермен3887
            3Ница3878
            4Олимпик Марсилия3862
            5Лион3661
            6Бордо3859

              Програма

              ДатаЧасОтбори

              Класиране

              #ОтборСрещи Точки
              1Спартак (Москва)3069
              2ЦСКА (Москва)3062
              3Зенит3061
              4Краснодар3049
              5Терек3048
              6Ростов3048

              Програма

              ДатаЧасОтбори
              приключил2:2Атлетик (Куклен) - Карнобат
              приключил1:4Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Пловдив)
              приключил4:0Загорец (Нова Загора) - Раковски 2011
              приключил3:0Димитровград 1947 - Любимец
              приключил7:1Арда (Кърджали) - Ураган (Бояджик)
              приключил2:3Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)
              приключил2:1Гигант (Съединение) - Елхово
              приключил3:0Асеновец (Асеновград) - Свиленград
              приключил5:3Верея 2 - Евроколеж

              Класиране

              #ОтборСрещи Точки
              1Черноморец (Балчик)2979
              2Добруджа2969
              3Суворово2747
              4Калиакра2943
              5Ботев (Нови Пазар)2938
              6Локомотив (Русе)2735

              Програма

              ДатаЧасОтбори
              03.06.201718:00Хебър (Пазарджик) - Миньор (Перник)
              03.06.201718:00Септември (Симитли) - Пирин (Разлог)
              03.06.201718:00Рилски спортист - Ботев (Ихтиман)
              03.06.201718:00Вихрен (Сандански) - Чавдар (Етрополе)
              03.06.201718:00Сливнишки герой - Беласица
              03.06.201718:00Балкан (Ботевград) - Германея (Сапарева баня)
              03.06.201718:00Велбъжд (Кюстендил) - Марек
              03.06.201718:00Чепинец (Велинград) - Свобода (Пещера)
              03.06.201718:00Пирин (Гоце Делчев) - Струмска слава (Радомир)

              Класиране

              #ОтборСрещи Точки
              1Литекс2671
              2Кариана (Ерден)2764
              3Севлиево2657
              4Левски 2007 (Левски)2654
              5Вихър (Славяново)2650
              6Бдин (Видин)2646

              Програма

              ДатаЧасОтбори
              01.06.201717:00Дунав 2010 - ОФК Пирин (Благоевград)
              01.06.201717:00Монтана - Сливен 2000
              01.06.201717:00Септември (София) - Нефтохимик (Бургас)
              01.06.201717:00Верея (Стара Загора) - Лудогорец
              01.06.201717:00Локомотив (Пловдив) - ЦСКА
              01.06.201717:00Ботев (Враца) - Черно море
              01.06.201717:00Славия (София) - Ботев (Пловдив)
              01.06.201717:00Левски - Берое

              Класиране

              #ОтборСрещи Точки
              1Загорец (Нова Загора)3484
              2Марица (Пловдив)3478
              3Карнобат3473
              4Розова долина (Казанлък)3464
              5Атлетик (Куклен)3453
              6Борислав 2009 (Първомай)3450

              Програма

              ДатаЧасОтбори
              29.05.201710:30Марек (Дупница) - Берое
              29.05.201710:30Лудогорец - Славия
              29.05.201710:30Левски-Раковски - Черно море
              29.05.201717:00Ботев (Пловдив) - ФК Ботев 2002
              29.05.201717:00Левски - ЦСКА
              29.05.201717:00Спартак-С 94 Пловдив - Септември (София)
              29.05.201717:00ОФК Пирин (Благоевград) - Спартак (Плевен)
              29.05.201717:00Локомотив (Пловдив) - Монтана

              Класиране

              #ОтборСрещи Точки
              1Струмска слава (Радомир)3375
              2Септември (Симитли)3371
              3Миньор (Перник)3368
              4Беласица3359
              5Сливнишки герой3356
              6Хебър (Пазарджик)3355

                Програма

                ДатаЧасОтбори
                приключил1:0Аталанта - Киево
                приключил1:2Болоня - Ювентус
                28.05.201716:00Каляри - Милан
                28.05.201719:00Рома - Дженоа
                28.05.201719:00Сампдория - Наполи
                28.05.201721:45Фиорентина - Пескара
                28.05.201721:45Кротоне - Лацио
                28.05.201721:45Торино - Сасуоло
                28.05.201721:45Палермо - Емполи
                28.05.201721:45Интер - Удинезе

                Класиране

                #ОтборСрещи Точки
                1ЦСКА2869
                2Славия (София)2866
                3Лудогорец2858
                4Ботев (Пловдив)2858
                5Левски2854
                6Септември (София)2850

                  Програма

                  ДатаЧасОтбори
                  28.05.201718:00Санкт Гален - Сион
                  28.05.201718:00Тюн - Йънг Бойс
                  28.05.201718:00Грасхопър - Базел
                  28.05.201718:00Люцерн - ФК Вадуц
                  28.05.201718:00Лозана - Лугано

                  Класиране

                  #ОтборСрещи Точки
                  1Лудогорец2876
                  2Черно море2863
                  3Септември (София)2758
                  4ЦСКА2854
                  5Левски2844
                  6Ботев (Пловдив)2844

                  Опитният Димо Атанасов и сина на Емил Кременлиев преминаха в състава на Станислав Генчев

                  9.02.2017 г. 

                  Важното в случая е кое приемаме за истина

                  21.05.2017 г. 

                  “Най-много успях да променя психологията"

                  преди 2 дни 

                  България на второ място отборно , изпреварихме държави като Турция, Русия и Иран

                  22.05.2017 г. 

                  Последни новини

                  ТОП за деня

                  Предложението ни за двойници
                  Християна Тодорова
                  Християна Тодорова
                  vs
                  Ларис
                  Ларис