Програма

Дата Час Отбори
18.08.2017 18:45 Ботев (Пловдив) - Черно море
18.08.2017 21:00 Пирин (Благоевград) - Левски
19.08.2017 18:15 Верея (Стара Загора) - Локомотив (Пловдив)
19.08.2017 21:00 ЦСКА-София - Витоша (Бистрица)
20.08.2017 18:45 Славия - Етър
20.08.2017 21:00 Дунав - Лудогорец
21.08.2017 20:30 Септември (София) - Берое

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Черно море 5 11
2 ЦСКА-София 5 10
3 Лудогорец 4 10
4 Локомотив (Пловдив) 5 8
5 Берое 5 7
6 Левски 4 7

Програма

Дата Час Отбори
19.08.2017 18:00 Оборище (Панагюрище) - Черноморец (Балчик)
19.08.2017 18:00 Ботев (Гълъбово) - Литекс
19.08.2017 18:00 Созопол - Локомотив (Горна Оряховица)
19.08.2017 18:00 ФК Царско село 2015 - Струмска слава (Радомир)
20.08.2017 18:00 Марица (Пловдив) - Локомотив (София)
20.08.2017 18:00 Монтана - Нефтохимик Бургас 1962
21.08.2017 18:00 Ботев (Враца) - Несебър
21.08.2017 18:00 Лудогорец 2 - ОФК Поморие

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Локомотив (София) 4 9
2 Ботев (Враца) 4 9
3 ФК Царско село 2015 4 8
4 Литекс 4 8
5 Оборище (Панагюрище) 4 7
6 Ботев (Гълъбово) 4 7

Програма

Дата Час Отбори
18.08.2017 21:45 Метц - Монако
19.08.2017 18:00 Лион - Бордо
19.08.2017 21:00 Троа - Нант
19.08.2017 21:00 Ница - Гинган
19.08.2017 21:00 Монпелие - Страсбург
19.08.2017 21:00 Сент Етиен - Амиен
19.08.2017 21:00 Рен - Дижон
20.08.2017 16:00 Лил - Каен
20.08.2017 18:00 Олимпик Марсилия - Анже
20.08.2017 22:00 Пари Сен Жермен - Тулуза

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Манчестър Юнайтед 1 3
2 Хъдърсфийлд 1 3
3 Тотнъм 1 3
4 Манчестър Сити 1 3
5 Арсенал 1 3
6 Бърнли 1 3

Програма

Дата Час Отбори
18.08.2017 19:30 Тосно - СКА-Хабаровск
19.08.2017 15:00 Урал - ЦСКА (Москва)
19.08.2017 17:30 Спартак (Москва) - Локомотив (Москва)
19.08.2017 20:00 Рубин - Анжи
20.08.2017 15:00 Амкар - Зенит
20.08.2017 17:30 Динамо (Москва) - Уфа
20.08.2017 20:00 Ростов - Краснодар
21.08.2017 20:00 Ахмат - Арсенал (Тула)

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Атлетик Билбао 0 0
2 Севиля 0 0
3 Хетафе 0 0
4 Реал Сосиедад 0 0
5 Селта 0 0
6 Ейбар 0 0

Програма

Дата Час Отбори
18.08.2017 21:00 Рода - Витес
19.08.2017 19:30 Твенте - ВВВ Венло
19.08.2017 20:45 АЗ Алкмаар - Ден Хааг
19.08.2017 21:45 Хееренвеен - Хераклес
20.08.2017 13:30 Екселсиор - Фейенорд
20.08.2017 15:30 Утрехт - Вилем II
20.08.2017 15:30 Аякс - Грьонинген
20.08.2017 17:45 Спарта (Ротердам) - Цволе
20.08.2017 17:45 НАК Бреда - ПСВ Айндховен

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Милан 0 0
2 Торино 0 0
3 Удинезе 0 0
4 Фиорентина 0 0
5 Ювентус 0 0
6 Верона 0 0

Програма

Дата Час Отбори
18.08.2017 21:30 Стандард (Лиеж) - Зюлте-Варегем
19.08.2017 21:00 Юпен - Остенде
19.08.2017 21:00 Мускрон-Перувелц - Гент
19.08.2017 21:00 Кортрайк - Брюж
19.08.2017 21:00 Генк - Шарлероа
19.08.2017 21:00 Ваасланд-Беверен - Локерен
20.08.2017 15:30 Андерлехт - Сент Трюйден

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Лион 2 6
2 Пари Сен Жермен 2 6
3 Монако 2 6
4 Олимпик Марсилия 2 6
5 Сент Етиен 2 6
6 Анже 2 4

Програма

Дата Час Отбори
19.08.2017 18:00 Тондела - Ещорил
19.08.2017 20:15 Витория (Гимараеш) - Спортинг (Лисабон)
19.08.2017 22:30 Бенфика - Беленензеш
20.08.2017 18:00 Витория (Сетубал) - Шавеш
20.08.2017 20:00 Порто - Морейрензе
20.08.2017 22:15 Маритимо - Боависта
21.08.2017 22:00 Фейрензе - Пасош Ферейра

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Зенит 6 16
2 Ростов 6 13
3 Локомотив (Москва) 6 13
4 ЦСКА (Москва) 6 12
5 Краснодар 6 11
6 Уфа 6 9

Програма

Дата Час Отбори
19.08.2017 18:00 Ямбол 2015 - Борислав 2009 (Първомай)
19.08.2017 18:00 Раковски 2011 - Асеновец (Асеновград)
19.08.2017 18:00 Карнобат - Свиленград
19.08.2017 18:00 Арда (Кърджали) - Тунджа 2006 (с. Ягода)
19.08.2017 18:00 Евроколеж - Левски (Карлово)
19.08.2017 18:00 Димитровград 1947 - Миньор (Раднево)
19.08.2017 18:00 Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)
19.08.2017 18:00 Розова долина (Казанлък) - Сокол (Марково)
19.08.2017 18:00 Верея 2 - Атлетик (Куклен)

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Локомотив (Русе) 1 3
2 Ботев (Нови Пазар) 1 3
3 Хитрино 1 1
4 Светкавица (Търговище) 1 1
5 Септември 98 (Тервел) 0 0
6 Кубрат 0 0

Програма

Дата Час Отбори
19.08.2017 18:00 Свобода (Пещера) - ЦСКА 1948
19.08.2017 18:00 Беласица - Рилски спортист
19.08.2017 18:00 Вихрен (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)
19.08.2017 18:00 ОФК Елин Пелин - Септември (Симитли)
19.08.2017 18:00 Германея (Сапарева баня) - Марек
19.08.2017 18:00 Пирин (Разлог) - Сливнишки герой
19.08.2017 18:00 Чавдар (Етрополе) - Банско
19.08.2017 18:00 Миньор (Перник) - Балкан (Ботевград)
19.08.2017 18:00 Ботев (Ихтиман) - Хебър (Пазарджик)

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Янтра (Габрово) 1 3
2 Кариана (Ерден) 1 3
3 Севлиево 1 3
4 Ботев (Луковит) 1 3
5 Спартак (Плевен) 1 3
6 Партизан (Червен бряг) 1 3

Програма

Дата Час Отбори
19.08.2017 14:30 Суонзи - Манчестър Юнайтед
19.08.2017 17:00 Ливърпул - Кристъл Палас
19.08.2017 17:00 Лестър - Брайтън
19.08.2017 17:00 Бърнли - Уест Бромич
19.08.2017 17:00 Борнемут - Уотфорд
19.08.2017 19:30 Стоук Сити - Арсенал
20.08.2017 15:30 Хъдърсфийлд - Нюкасъл
20.08.2017 18:00 Тотнъм - Челси
21.08.2017 22:00 Манчестър Сити - Евертън
31.03.2018 17:00 Уест Хам - Саутхамптън

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Сокол (Марково) 1 3
2 Левски (Карлово) 1 3
3 Арда (Кърджали) 1 3
4 Карнобат 1 3
5 Евроколеж 1 3
6 Ямбол 2015 1 3

Програма

Дата Час Отбори
18.08.2017 21:15 Леганес - Алавес
18.08.2017 23:15 Валенсия - Лас Палмас
19.08.2017 19:15 Селта - Реал Сосиедад
19.08.2017 21:15 Жирона - Атлетико Мадрид
19.08.2017 23:15 Севиля - Еспаньол
20.08.2017 19:15 Атлетик Билбао - Хетафе
20.08.2017 21:15 Барселона - Бетис
20.08.2017 23:15 Депортиво Ла Коруня - Реал Мадрид
21.08.2017 21:15 Леванте - Виляреал
21.08.2017 23:00 Малага - Ейбар

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Септември (Симитли) 1 3
2 Пирин (Гоце Делчев) 1 3
3 Хебър (Пазарджик) 1 3
4 Рилски спортист 1 3
5 Чавдар (Етрополе) 1 3
6 Миньор (Перник) 1 3

Програма

Дата Час Отбори
18.08.2017 21:30 Байерн (Мюнхен) - Байер (Леверкузен)
19.08.2017 16:30 Волфсбург - Борусия (Дортмунд)
19.08.2017 16:30 Майнц 05 - Хановер 96
19.08.2017 16:30 Хамбургер ШФ - Аугсбург
19.08.2017 16:30 Шалке 04 - РБ (Лайпциг)
19.08.2017 16:30 Борусия (Мьонхенгладбах) - Кьолн
19.08.2017 16:30 Фрайбург - Айнтрахт (Франкфурт)
19.08.2017 16:30 Херта (Берлин) - Щутгарт
19.08.2017 16:30 Хофенхайм - Вердер (Бремен)

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Черно море 1 3
2 Славия (София) 1 3
3 Дунав 2010 1 3
4 ОФК Пирин (Благоевград) 1 3
5 Левски 1 3
6 Септември (София) 1 1

Програма

Дата Час Отбори
19.08.2017 19:00 Ювентус - Каляри
19.08.2017 21:45 Верона - Наполи
20.08.2017 19:00 Аталанта - Рома
20.08.2017 21:45 Удинезе - Киево
20.08.2017 21:45 Сасуоло - Дженоа
20.08.2017 21:45 Сампдория - Беневенто
20.08.2017 21:45 Лацио - Спал 2013
20.08.2017 21:45 Интер - Фиорентина
20.08.2017 21:45 Болоня - Торино
21.08.2017 21:45 Кротоне - Милан

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Лудогорец 30 80
2 Черно море 30 67
3 Септември (София) 30 64
4 ЦСКА 30 57
5 Ботев (Пловдив) 31 50
6 Левски 30 47

Опитният Димо Атанасов и сина на Емил Кременлиев преминаха в състава на Станислав Генчев

9.02.2017 г. 

Коментари още от Коментари

Имаше напредък, най-вече в желанието, но минимален

преди 20 часа и 51 мин. 

"За мен дербито с Левски е най-важният мач"

7.08.2017 г. 

Фен Зона още от Фен Зона

Въпреки всички проблеми, играчите на Симеон Христов отиват в Унгария за сериозна битка за следващата фаза на ЕВРОлигата

7.08.2017 г. 

Последни новини

ТОП за деня

Предложението ни за двойници
Християна Тодорова
Християна Тодорова
vs
Ларис
Ларис