Програма

Дата Час Отбори
14.10.2016 17:30 Черно море - Верея (Стара Загора)
14.10.2016 20:00 Пирин (Благоевград) - Лудогорец
15.10.2016 16:30 ЦСКА-София - Левски
15.10.2016 20:00 Нефтохимик Бургас 1962 - Славия
16.10.2016 17:30 Берое - Ботев (Пловдив)
16.10.2016 20:00 Дунав - Монтана
17.10.2016 20:00 Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (Пловдив)

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Левски 8 20
2 Дунав 8 17
3 Лудогорец 7 16
4 ЦСКА-София 8 16
5 Ботев (Пловдив) 8 13
6 Берое 7 13

Програма

Дата Час Отбори
30.09.2016 17:00 Лудогорец 2 - Етър
01.10.2016 17:00 Витоша (Бистрица) - Спартак (Плевен)
01.10.2016 17:00 Созопол - Оборище (Панагюрище)
01.10.2016 17:00 Несебър - Банско
01.10.2016 18:00 Ботев (Враца) - Локомотив (София)
01.10.2016 18:00 Ботев (Гълъбово) - ОФК Поморие
02.10.2016 14:30 ЦСКА-София 2 - Септември (София)
02.10.2016 17:00 ФК Царско село 2015 - Левски (Карлово)

Класиране

# Отбор Срещи  Точки
1 Етър 7 17
2 ЦСКА-София 2 7 16
3 Септември (София) 7 14
4 Ботев (Враца) 7 12
5 Витоша (Бистрица) 7 12
6 Несебър 7 11

    Програма

    Дата Час Отбори
    30.09.2016 21:30 РБ (Лайпциг) - Аугсбург
    01.10.2016 16:30 Фрайбург - Айнтрахт (Франкфурт)
    01.10.2016 16:30 Дармщат 98 - Вердер (Бремен)
    01.10.2016 16:30 Инголщат 04 - Хофенхайм
    01.10.2016 16:30 Херта (Берлин) - Хамбургер ШФ
    01.10.2016 16:30 Байерн (Мюнхен) - Кьолн
    01.10.2016 19:30 Байер (Леверкузен) - Борусия (Дортмунд)
    02.10.2016 16:30 Волфсбург - Майнц 05
    02.10.2016 18:30 Шалке 04 - Борусия (Мьонхенгладбах)

    Класиране

    # Отбор Срещи  Точки
    1 Манчестър Сити 6 18
    2 Тотнъм 6 14
    3 Арсенал 6 13
    4 Ливърпул 6 13
    5 Евертън 6 13
    6 Манчестър Юнайтед 6 12

      Програма

      Дата Час Отбори
      01.10.2016 19:00 Пескара - Киево
      01.10.2016 21:45 Удинезе - Лацио
      02.10.2016 13:30 Емполи - Ювентус
      02.10.2016 16:00 Сампдория - Палермо
      02.10.2016 16:00 Аталанта - Наполи
      02.10.2016 16:00 Каляри - Кротоне
      02.10.2016 16:00 Болоня - Дженоа
      02.10.2016 19:00 Милан - Сасуоло
      02.10.2016 19:00 Торино - Фиорентина
      02.10.2016 21:45 Рома - Интер

      Класиране

      # Отбор Срещи  Точки
      1 Реал Мадрид 6 14
      2 Барселона 6 13
      3 Атлетико Мадрид 6 12
      4 Виляреал 6 12
      5 Атлетик Билбао 6 12
      6 Севиля 6 11

        Програма

        Дата Час Отбори
        30.09.2016 21:45 Рен - Гинган
        01.10.2016 18:00 Пари Сен Жермен - Бордо
        01.10.2016 21:00 Нант - Бастия
        01.10.2016 21:00 Метц - Монако
        01.10.2016 21:00 Лил - Нанси
        01.10.2016 21:00 Дижон - Монпелие
        01.10.2016 21:00 Каен - Тулуза
        02.10.2016 16:00 Анже - Олимпик Марсилия
        02.10.2016 18:00 Ница - Лориен
        02.10.2016 21:45 Лион - Сент Етиен

        Класиране

        # Отбор Срещи  Точки
        1 Байерн (Мюнхен) 5 15
        2 Борусия (Дортмунд) 5 12
        3 Кьолн 5 11
        4 Борусия (Мьонхенгладбах) 5 10
        5 Айнтрахт (Франкфурт) 5 10
        6 Херта (Берлин) 5 10

          Програма

          Дата Час Отбори
          01.10.2016 12:00 Том (Томск) - Урал
          01.10.2016 14:30 Криля Советов - Анжи
          01.10.2016 17:00 Локомотив (Москва) - Арсенал (Тула)
          01.10.2016 19:30 Терек - Оренбург
          02.10.2016 14:00 Уфа - Амкар
          02.10.2016 16:30 Зенит - Спартак (Москва)
          02.10.2016 19:00 Краснодар - Рубин
          02.10.2016 21:30 Ростов - ЦСКА (Москва)

          Класиране

          # Отбор Срещи  Точки
          1 Ювентус 6 15
          2 Наполи 6 14
          3 Интер 6 11
          4 Рома 6 10
          5 Милан 6 10
          6 Лацио 6 10

            Програма

            Дата Час Отбори
            01.10.2016 17:00 Волин (Луцк) - Карпати (Лвов)
            01.10.2016 17:00 Шахтьор (Донецк) - Заря (Луганск)
            01.10.2016 17:00 Динамо (Киев) - ФК Зирка Кировоград
            01.10.2016 17:00 Днипро - Олександрия
            01.10.2016 17:00 Ворскла (Полтава) - Олимпик (Донецк)
            01.10.2016 17:00 Стал (Днепроджерджинск) - Черноморец (Одеса)

            Класиране

            # Отбор Срещи  Точки
            1 Ница 7 17
            2 Монако 7 16
            3 Тулуза 7 14
            4 Пари Сен Жермен 7 13
            5 Бордо 7 13
            6 Метц 7 13

              Програма

              Дата Час Отбори
              30.09.2016 21:00 Цволе - Ден Хааг
              01.10.2016 19:30 Витес - Грьонинген
              01.10.2016 20:45 Хееренвеен - ПСВ Айндховен
              01.10.2016 20:45 Рода - НЕК Ниймеген
              01.10.2016 21:45 Го Ахед Ийгълс - Екселсиор
              02.10.2016 13:30 Аякс - Утрехт
              02.10.2016 15:30 Хераклес - Твенте
              02.10.2016 15:30 Вилем II - Фейенорд
              02.10.2016 17:45 Спарта (Ротердам) - АЗ Алкмаар

              Класиране

              # Отбор Срещи  Точки
              1 Спартак (Москва) 8 19
              2 ЦСКА (Москва) 8 18
              3 Зенит 8 16
              4 Амкар 8 15
              5 Ростов 8 13
              6 Краснодар 8 12

              Програма

              Дата Час Отбори
              01.10.2016 16:00 Ботев (Нови Пазар) - Калиакра
              01.10.2016 16:00 Септември 98 (Тервел) - Спартак (Варна)
              01.10.2016 16:00 Интер (Добрич) - Суворово
              01.10.2016 16:00 Хитрино - Черноморец (Балчик)
              02.10.2016 16:00 Локомотив (Русе) - Светкавица (Търговище)
              02.10.2016 16:00 Кубрат - Добруджа

              Класиране

              # Отбор Срещи  Точки
              1 Добруджа 7 17
              2 Черноморец (Балчик) 6 16
              3 Калиакра 7 13
              4 Светкавица (Търговище) 6 10
              5 Доростол 2013 7 9
              6 Ботев (Нови Пазар) 7 9

              Програма

              Дата Час Отбори
              02.10.2016 16:00 Бдин (Видин) - Партизан (Червен бряг)
              02.10.2016 16:00 Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)
              02.10.2016 16:00 Литекс - Севлиево
              02.10.2016 16:00 Янтра (Габрово) - Кариана (Ерден)
              02.10.2016 16:00 Първа атомна (Козлодуй) - Мизия (Кнежа)
              02.10.2016 16:00 Ювентус (Малчика) - Трявна
              02.10.2016 16:00 Вихър (Славяново) - Ком (Берковица)

              Класиране

              # Отбор Срещи  Точки
              1 Кариана (Ерден) 7 19
              2 Левски 2007 (Левски) 7 19
              3 Севлиево 7 18
              4 Литекс 6 14
              5 Академик (Свищов) 6 11
              6 Павликени 7 10

              Програма

              Дата Час Отбори
              01.10.2016 16:00 Ураган (Бояджик) - Любимец
              01.10.2016 16:00 Миньор (Раднево) - Раковски 2011
              01.10.2016 16:00 Елхово - Евроколеж
              01.10.2016 16:00 Карнобат - Марица (Пловдив)
              01.10.2016 16:00 Свиленград - Борислав 2009 (Първомай)
              01.10.2016 16:00 Атлетик (Куклен) - Верея 2
              01.10.2016 16:00 Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)
              01.10.2016 16:00 Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947
              01.10.2016 16:00 Арда (Кърджали) - Асеновец (Асеновград)

              Класиране

              # Отбор Срещи  Точки
              1 Карнобат 8 19
              2 Борислав 2009 (Първомай) 8 15
              3 Розова долина (Казанлък) 7 15
              4 Загорец (Нова Загора) 8 15
              5 Верея 2 8 14
              6 Раковски 2011 7 13

              Програма

              Дата Час Отбори
              02.10.2016 16:00 Беласица - Чавдар (Етрополе)
              02.10.2016 16:00 Германея (Сапарева баня) - Ботев (Ихтиман)
              02.10.2016 16:00 Марек - Пирин (Разлог)
              02.10.2016 16:00 Свобода (Пещера) - Миньор (Перник)
              02.10.2016 16:00 Струмска слава (Радомир) - Хебър (Пазарджик)
              02.10.2016 16:00 Чепинец (Велинград) - Септември (Симитли)
              02.10.2016 16:00 Велбъжд (Кюстендил) - Рилски спортист
              02.10.2016 16:00 Балкан (Ботевград) - Вихрен (Сандански)
              02.10.2016 16:00 Сливнишки герой - Пирин (Гоце Делчев)

              Класиране

              # Отбор Срещи  Точки
              1 Струмска слава (Радомир) 8 20
              2 Миньор (Перник) 8 20
              3 Сливнишки герой 8 18
              4 Пирин (Гоце Делчев) 8 17
              5 Беласица 8 15
              6 Септември (Симитли) 8 15

                Програма

                Дата Час Отбори
                30.09.2016 22:00 Евертън - Кристъл Палас
                01.10.2016 14:30 Суонзи - Ливърпул
                01.10.2016 17:00 Уотфорд - Борнемут
                01.10.2016 17:00 Съндърланд - Уест Бромич
                01.10.2016 17:00 Хъл Сити - Челси
                01.10.2016 17:00 Уест Хам - Мидълзбро
                02.10.2016 14:00 Манчестър Юнайтед - Стоук Сити
                02.10.2016 16:15 Лестър - Саутхамптън
                02.10.2016 16:15 Тотнъм - Манчестър Сити
                02.10.2016 18:30 Бърнли - Арсенал

                Класиране

                # Отбор Срещи  Точки
                1 Славия (София) 7 16
                2 Ботев (Пловдив) 6 15
                3 Локомотив (Пловдив) 7 15
                4 ЦСКА 6 15
                5 Септември (София) 7 13
                6 Лудогорец 6 13

                  Програма

                  Дата Час Отбори
                  30.09.2016 21:45 Реал Сосиедад - Бетис
                  01.10.2016 14:00 Гранада - Леганес
                  01.10.2016 17:15 Севиля - Алавес
                  01.10.2016 19:30 Осасуна - Лас Палмас
                  01.10.2016 21:45 Депортиво Ла Коруня - Спортинг Хихон
                  02.10.2016 13:00 Валенсия - Атлетико Мадрид
                  02.10.2016 17:15 Реал Мадрид - Ейбар
                  02.10.2016 19:30 Малага - Атлетик Билбао
                  02.10.2016 19:30 Еспаньол - Виляреал
                  02.10.2016 21:45 Селта - Барселона

                  Класиране

                  # Отбор Срещи  Точки
                  1 Черно море 6 18
                  2 Лудогорец 6 16
                  3 ЦСКА 6 13
                  4 Септември (София) 6 13
                  5 Ботев (Пловдив) 6 12
                  6 ФК Ботев 2002 6 12

                  Българинът ще вземе участие в боксовата гала-вечер по случай 35-годишния юбилей на промоутърската компания "Зауерленд

                  18.08.2015 г. 

                  Коментари още от Коментари

                  Каква беше целта в Япония, да надграждаме, или да си вземем магнитчета за спомен (поне така правят туристите)

                  8.06.2016 г. 

                  "Плажният футбол е една изгряваща звезда и искам да го направя атрактивен", заяви Александров пред Livesport.bg

                  15.07.2016 г. 

                  Фен Зона още от Фен Зона

                  Разплакахме турчин в една от най-оспорваните битки за златото

                  преди 1 ден 

                  Последни новини

                  ТОП за деня

                    • Чезари

                      • |
                      • Прослушвания: 378
                      слушай
                    Предложението ни за двойници
                    Ана Иванович
                    Ана Иванович
                    vs
                    Станислава Станкова
                    Станислава Станкова
                    Венцеслав Стефанов, президент на Славия
                    "Ние да не сме НАП, за да глобяваме играчите си"

                    Венцеслав Стефанов, президент на Славия